Videonovērošana

Attālinātās videonovērošanas pakalpojumi

Ar modernām videonovērošanas iekārtām iespējams apsargāt jūsu īpašumu vai objektu visu diennakti, bez nepieciešamības nodarbināt fiziskās apsardzes darbiniekus. Analītiskās video novērošanas sistēmas var būt noderīgas arī daudzos citos gadījumos, piemēram, lai uzraudzītu ražošanas procesus, identificētu transportlīdzekļa numura zīmes vai nodrošinātu caurlaides funkciju konkrētām telpām. Ar speciālu tehnoloģiju palīdzību iespējams identificēt nelūgtus viesus un fiksēt zādzības vai to mēģinājumus.

Videonoverosana-8V1A0750

Avigilon

“Forus Security” ir oficiālais “Avigilon Motorola Solutions Company” tehnoloģisko risinājumu pārstāvis kopš 2014. gada, kas ļauj mums klientiem piedāvāt pilna servisa drošības risinājumus.

Ieguvumi izvēloties “Forus Security” videonovērošanas pakalpojumus:

  • Tūlītēja trauksmes iemesla noteikšana un reaģēšana
  • Papildus videonovērošanai sistēmā iespējams integrēt piekļuves kontroles risinājumus, uzraudzīt ražošanas procesus, skaitīt cilvēkus, atpazīt sejas vai transportlīdzekļa numura zīmes
  • Videonovērošanas sistēmu noma un uzstādīšana

Avigilon

Video monitorings

Video operators “Forus Security” operatīvās vadības centrā nekavējoties reaģē uz katru trauksmi un, izvērtējot situāciju objektā, nosūta patruļekipāžu un informē klientu par notikumu objektā.

Videonoverosana-FORUS 3. juuni 2021 S7_0885

Video patrulēšana

Video operators “Forus Security” operatīvās vadības centrā veic objekta video apskates ar klientu saskaņotos laikos. Pēc klienta pieprasījuma videopatrulēšanas laikā var veikt papildus ar klientu saskaņotus uzdevumus un informēt par tiem klientu. Savukārt, pamanot aizdomīgu darbību vai situāciju objektā, video operators nosūta patruļekipāžu uz notikuma vietu, nekavējoties informējot par to arī klientu.

Videonoverosana-8V1A0666

Video uzraudzības pakalpojums trauksmes gadījumā

Operators var attālināti redzēt objektā notiekošo un izvērtēt situāciju, lai rīkotos atbilstoši konkrētajai situācijai vai gadījumam.

Ieguvumi izvēloties video monitoringa pakalpojumus:

  • Laika ietaupījums – video monitorings ļauj operatīvi uzraudzīt situāciju apsargājamajā objektā trauksmes gadījumā
  • Mazāk resursu – būtiski samazina bez iemesla izsaukto patruļu un nepamatoto zvanu skaitu kontaktpersonām ārpus darba laika
  • Jums ir iespēja saņemt video arhīva pārskatus un ierakstītos materiālus, kā arī ar klienta pilnvarojumu nodrošināsim video materiālu izsniegšanu tiesībsargājošajām iestādēm pēc pieprasījuma

Vienojoties ar klientu “Forus Security” operatori pievērsīs papildus uzmanību individuāli atrunātajām darbībām un nosacījumiem konkrētajā objektā.

Sazinieties ar mums un piesakiet savu objekta videonovērošanu un monitoringu!

Martins_Bems_20
Mārtiņš Bēms
Pārdošanas vadītājs
+371 28755000