Par mums

„Forus Security“ ir viens no vadošajiem apsardzes uzņēmumiem Latvijā, kas jau 29 gadus specializējas augstvērtīgi kvalitatīvu pilna servisa apsardzes pakalpojumu sniegšanā gan valsts un privātā sektora uzņēmumiem, gan privātpersonām. Tūkstošiem klientu visā Baltijā ir uzticējuši rūpes par sava uzņēmuma, īpašuma vai objekta drošību “Forus Security” apsardzes speciālistu komandai. Ilggadējā pieredze, zināšanas un regulāra klientu vēlmju un vajadzību izzināšana ļauj mums nodrošināt augstākās klases apsardzes servisu, lai jūs justos droši savā īpašumā!

MELNGALVJU-NAMS-41-1

29 gadu pieredze nozarē

 • 1994. gadā Latvijā dibināts apsardzes uzņēmums „Avelat Sargs“
 • 2012. gadā pievienojas starptautiskam apsardzes uzņēmumam „Securitas AB“ un kļūst par „Securitas Latvia“
 • 2021. gadā līdz ar ieiešanu Igaunijas tirgū, uzņēmumu iegādājies „Forus Group“ un uzņēmums kļūst par „USS Latvia“
 • 2023. gada maijā uzņēmums maina savu juridisko nosaukumu uz “Forus Grupa” un turpina darbību zem zīmola “Forus Security”

“Forus Security” – daļa no starptautiska uzņēmuma

Mēs esam daļa no Igaunijai piederošas uzņēmumu grupas „Forus Group“, kas fokusējas uz drošas un ilgtspējīgas infrastruktūras izveidi. “Forus Group” darbojas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas, būvniecības un energoefektivitātes, kā arī drošības pakalpojumu, tostarp ceļu satiksmes drošības, jomā. Jaunākais papildinājums plašajam pakalpojumu klāstam ir transporta pakalpojumu un mobilitātes platformas „Forus Taxi“ izveide un ieviešana Baltijā.

“Forus Group” pieder Igaunijas uzņēmējam Urmasam Sērumā (Urmasam Sõõrumaa), kuram ir ilggadēja profesionālā pieredze ne tikai pakalpojumu nozarē, bet arī komerciālā nekustamā īpašuma attīstībā.

Šobrīd „Forus Group“ Igaunijā un Latvijā ikdienas strādā vairāk nekā 1800 darbinieku ar ilggadēju profesionālo pieredzi drošības jomā un nekustamo īpašumu pārvaldībā.

Drošas infrastruktūras izveide

Mūsu misija ir spēt piedāvāt uzņēmumiem un privātpersonām tādus pakalpojumus, kas palīdzētu viņiem justies droši ikdienas dzīvē un uzņēmējdarbībā.

Mūsu vīzija ir kļūt ne tikai par vadošo apsardzes uzņēmumu Latvijā, kas nodrošina klientiem augstvērtīgi kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus un drošības līmeni, bet arī darboties kā unikālai kopienai, kurā apvienojas darbinieki, partneri un klienti.

Mūsu piedāvātie risinājumi ir pilnībā orientēti uz klientu vēlmēm un vajadzībām! Mēs pastāvīgi investējam jaunās tehnoloģijās, kas ļauj nodrošināt augstvērtīgu kvalitāti un būt konkurētspējīgiem – mēs strādājam rūpēs par Jums!

AB_DAMBIS-20

Mūsu vērtības

Vērtības vieno mūs un vada mūs ikdienas darbībās!

Uz sadarbību vērsts

 • Mūsu mērķis ir labu savstarpējo attiecību veidošana un patīkamas vides radīšana
 • Mēs vienmēr izpildām, ko esam apsolījuši un par ko esam vienojušies
 • Mēs esam atvērti un vienmēr klātesoši

Uz attīstību fokusēts

 • Mēs esam inovatīvi, uzdrošināmies eksperimentēt un nebaidāmies arī kļūdīties
 • Mēs spējam ātri reaģēt un pielāgoties izmaiņām, kā arī mainīt to, kas nestrādā
 • Mēs esam zinātkāri un vienmēr gatavi mācīties, pilnveidoties un attīstīties

Uz klientu orientēta pieeja

 • Mums ikviens klients ir svarīgs, tāpēc rūpējamies par saviem klientiem ar visaugstāko atbildību
 • Mēs līdz detaļai pārzinām savu nozari un spējam precīzi piedāvāt klientiem visatbilstošāko risinājumu
 • Mēs kopā ar klientiem rodam labākos risinājumus, kas raisa pozitīvas emocijas

Komanda

Mūsu lielākā vērtība ir komanda – mūsu cilvēki, kuri rūpējas par mūsu klientu drošību ik dienas, kas ir savas jomas profesionāļi un palīdz virzīt uzņēmuma attīstību kopīgu mērķu sasniegšanai. Šobrīd mūsu komandu veido ap 200 speciālistu. Mēs atbalstām mūsu darbinieku profesionālo izaugsmi un novērtējam katra izglītību un pieredzi. Tāpēc mūsu komanda veido gan kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi, gan jaunie profesionāļi, kas vēl turpina studijas un, kuriem nodrošinām nepieciešamās mācības un praksi.

2022-08-11 _FORUS_Suvekool_JoosepKivimäe-51

Vadība

Janis_Abele_18
Jānis Ābele
Valdes loceklis/CEO
_DSF4471 - Jüri Teemant
Jüri Teemant
Valdes loceklis

„Forus Security“ komanda